Контактирајте нас

Нингбо Вет Енерги Тецхнологи Цо., Лтд.

Адреса:бр. 279, Зхонггуан Вест Роад, Зхенхаи Дистрикт, Нингбо, Град, Провинција Зхејианг, Кина

Тел:+86-574-86503783

Телефон:+86-18911596392

ВеЦхат:18911596392

факс:+86-574-86503783

Е-маил:иеах@цхина-вет.цом

Веб:ввв.цхина-вет.цом

Пошаљи упит